Eltrode AS
0,-
Lukk
Handlekurven er tom

Subtotal: 0,-

Om Oss

ELTRODE AS er en av Norges fremste pådrivere for fossilfrie byggeplasser i Norge. Dette gjør vi ved å tilby gode og markedsledende alternativer til dagens løsninger. Det skal ikke bare være en miljømessig gevinst, men også et økonomisk insentiv til å velge de riktige produktene fra vårt store sortiment med lagerførte varer i Norge.

Eltrode AS, Teknologisk markedsleder innen utslippsfri byggvarme. 

Norsk totalleverandør av belysning, byggstrøm, byggvarme og utstyr. Vi har ut av Norges beste utvalg innen byggvarme, byggstrøm og byggeplassbelysning, og utvikler produkter sammen med bransjen.

Hvem er Eltrode AS

Eltrode AS er et heleid Norsk selskap etablert med hovedkontor i Tromsø, vi har salgskontor, lager og logistikkfunksjon i Tromsø og på Sundvollen i Hole Kommune. Vi er landsdekkende med distriksansvarlige selgere som ivaretar og reiser til kunder i hele landet.

Vi er leverandør til de største entreprenørene i Norge, samt en rekke mindre entreprenører, byggmestere og håntverkere. 

Vi har fokus på å ha meget høy kvalitet på produkter og leveranser. Vi vil ivareta miljøet, både det klimamessige og arbeidsmiljøet til våre kunder gjennom gode løsninger som øker HMS og trivsel. 

Vi skal være konkurransedyktig i markedet gjennom å være eneste ledd mellom fabrikk og kunde, gjennom våre to sentralt plasserte lager levere til hele landet med kort ledetid.

Etrode tilbyr

Markedsledende utslippsfri byggvarme.

Innovative kvalitets løsninger innen belysning til bygg og anleggsprosjekter, midlertidig belysning og permanent belysning inne og ute.

Produkter innen byggstrøm og utstyr til vei og anlegg.

Eltrode AS er en leverandør som leverer rett til kunde, det vil si at varen går fra lager til prosjekt uten fordyrende og forsinkende mellomledd.

Vi tilbyr en moderne e-handelsplatform og utmerket kundesupport, samt oppfølging ute på byggeplass.

Kundesegment

Bygg, anlegg, vei, industri, fiskeri/maritime, offentlig, bolig

I Eltrode AS gir vi oss ikke før DU er fornøyd

Christer Lund

 

404 30 230

    christer@eltrode.no

Utleieleder

Erik Muggerud

979 88 917   

    erik@eltrode.no Prosjektering og tilbudsleder

Jan-Robin Antonsen

471 79 901   

    robin@eltrode.no Regionsansvarlig/KAM

William Christoffersen

988 42 524        william@eltrode.no Regional salgsleder Nord
Lars Roger Sørum 971 56 406         lars.r@eltrode.no Regionsansvarlig/KAM

Bjørn Olav Antoniusen

952 51 922        bjorn.o@eltrode.no Lager/Logistikk
Aksel Adelsten Klever 414 10 321

    aksel@eltrode.no

Regionsansvarlig/KAM

Freddie Hauge

406 20 631        freddie@eltrode.no Daglig leder  

Ordre

990 96 150   

    ordre@eltrode.no

Bestillinger  

Spørsmål om faktura, leveranser og sporing av forsendelser.

   
Kundesupport

 

99096150   

    support@eltrode.no Faktura  

AAA Økonomirating 

Eltrode AS er et heltnorsk og økonomisk sunt selskap, og kan med glede informere om at vi for 3. året på rad fått AAA Økonomirating. Vi er også Gaselle-bedrift 2020.

Trykk Enter for å søke eller Esc for å lukke